Lays Cips Çeşitleri | Uslu Adam
REKLAMI KAPAT

Lays Cips Çeşitleri

6.649 kez okundu

Lays cips çeşitleri, lays cips fiyatları, lays kaç kalori, lay’s cipslays patates cipsi ve çok daha fazlası bu yazımızda.

Lays bir Frito Lay markasıdır, Frito Lay ise bir PepsiCo kuruluşudur. 1988 yılında Uzay Gıda’nın %50 hissesini satın alan PepsiCo, bu sayede Frito Lay Türkiye’yi faaliyete geçirmiş oldu. PepsiCo 1993 yılında Uzay Gıda’nın hisselerinin tamamını satın aldı.

Lays cipsleri Türkiye’nin özenle seçilmiş patatesleriyle üretilmektedir. Hemen hemen herkes bu eşsiz lezzeti çok sever ve sık sık cips tüketir. Fakat cips, lezzeti kadar faydası da çok olan bir gıda maddesi değildir, bu yüzden sağlığınıza ve kilonuza dikkat etmek için çok sık tüketmemelisiniz.

Lays cipslerinin 69 gramlık küçük boy paketlerinde 364 kalori, 124 gram olan büyük boy paketlerinde ise 654 kalori bulunmaktadır. Bu veriler Frito Lay firmasının internet sitesinden alınarak yazılmıştır.

Lays Cips Çeşitleri

Lays Klasik

Lays Baharat

Lays Yoğurt ve Mevsim Yeşillikleri

Lays Kaşık Cips

Lays Fırından

Lays Yeni Tat Ne ?

Lays Cips Fiyatları

Lays normal boy 1.50 TL ile 2.00 TL arasında değişmektedir.

Lays süper boy 2.75 TL ile 3.00 TL arasında değişmektedir.

Öneri :

Cips sevenler için Lays nasıl vazgeçilmez bir lezzet ise gofret sevenler içinde eti gofret çeşitleri arasında yer alan eti hoşbeş fındıklı ve diğer eti hoşbeş çeşitleri aynı şekilde vazgeçilmezdir. Daha önce bu gofretin tadına bakmadıysanız kesinlikle denemelisiniz, pişman olmayacaksınız.

İçeriği Paylaşmak İster misin ?


Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver !
  • Büyüleyici
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkutucu

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misin ?

Youtube Kanalımıza Abone Olur musun ?

Etiketler :

, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir